Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Újabb győzelem

2011.05.27

Két körrel a bajnokság vége előtt a Vasas pályán várt ránk a következő bajnoki mérkőzés, az ellenfél a Dinamo Pápa fiataljai voltak. A negyedik helyről vártuk Kun Gábor kezdő sípszavát, míg az ellenfél tőlünk egy ponttal volt lemaradva. Bár megszereztük a vezetést, egy szabadrúgásból egyenlített a Dinamo, majd felváltva estek a gólok, borzolva Misi bácsi amúgy sem kötelekből álló idegeit... :) 4-4 félidő után azonban sikerült egy újabb találatot szereznünk, amivel ismét nálunk volt az előny, a győzelmet pedig nem engedtük ki a kezünkből, a végeredményt Szalay Balázs köténygólja állította be,

Dinamo Pápa - Nagygyimót 4-6 (4-4) Gsz.: Haraszti Tibor 3, Szalay Balázs 2, Haraszti Gábor 1

A Szint 93 és az Erzsébetváros vereségének és persze a mi győzelmünknek köszönhetően feljöttünk a második helyre, az élen továbbra is a Johnson FC áll. Június 2-án 19 órakor a Spartacus pályán az LSM SE ellen búcsúzunk a tavaszi küzdelmektől, addig is