Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Legyőztük a listavezetőt!

2011.09.02

Csütörtökön a Malom tónál lejátszottuk első őszi találkozónkat, az ellenfél a bajnokságot 7 pontos előnnyel vezető Johnson FC volt. Nem is kezdhettünk volna jobban, hiszen nagyon hamar kétgólos előnybe kerültünk, majd nem sokkal később további két találatot szereztünk, az ellenfélnek csak szépítésre futotta a félidőig. Keményen, de sportszerűen játszottunk, amit sajnos a Johnson játékosai nem így láttak ,így egy sima fault után kisebb dulakodás alakult ki, szerencsére hamar sikerült úrrá lenni az indulatokon. A második félidőben is folytattuk az első játékrészben látott fegyelmezett, gólerős játékunkat és megérdemelten nyertünk. Külön köszönjük, hogy Takács Dani sérülten is állta a lövéseket valamint gratula Flider Bence teljesítményéhez, aki első meccsén két góllal terhelte meg az ellenfél hálóját, csak így tovább!!!!

Johnson FC - Nagygyimót SE 3-7 (Gsz.: Szalay Balázs 2, Flider Bence 2, Haraszti Gábor 2, Haraszti Tibor)