Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Fontos siker a Szint 93 ellen

2011.09.23

A bajnokság 11. fordulójában a tabella harmadik helyén álló Szint 93 csapatával meccseltünk. Múlt heti bukásunk után nagyon fontos lett volna a három pont begyűjtése, hiszen a Piha SC és aktuális ellenfelünk is eséllyel pályázik a dobogó második fokára. Kissé tartalékos összeállításunk nem látszott meg az első félidőben, hiszen nagyon hamar megszereztük a vezetést, majd további három találatot szereztünk, 4-1 állt a képzeletbeli eredményjelzőn a szünetben. A második játékrész elején ismét előjött a szokásos rövidzárlat, 4-3-ra jöttek fel a hazaiak, végül azonban egy újabb góllal végképp eldőlt a három pont sorsa. Jövő héten amennyiben a Piha SC ellen győzünk vagy egy ponttal távozunk, szinte biztos, hogy ezüstérem kerül a bajnokság végén a nyakunkba, addig is

hajrá Gyimót!!

Szint 93 - Nagygyimót SE 3-6 (Gsz.: Flider Bence 2, Haraszti Gábor 2, Flider Ferenc 1, Haraszti Tibor 1)